Duben 2011

Nemám ráda políčko nadpis... Copak všechno musí mít nadpis?

3. dubna 2011 v 18:03 | Aerie |  -Ostatní-
Jak to tak vypadá, rozhodla jsem se po těch asi 10 měsících něco napsat. Ani nevím, proč jsem se k tomu rozhodla. Asi proto, že je vedro a připomíná mi to můj červnový článek :D
Co jsem koukala na iDnes.cz, tak je dnes první letní den (samozřejmě co se týče teploty, ne data:)), jelikož někde v Praze bylo naměřeno zatím nejvíc 25°C a zkrátka že dnes padají teplotní rekordy.
Těžko říct, co záživného napsat dál. Třeba to, že se mi po tom týdnu, co jsem byla tak nějak podivně nemocná, vůbec, ale vůbec nechce do školy. Ještě když si vzpomenu, že mám psát nějakou blbou slepou mapu. Hmm..

...


Nutno dodat, že ačkoli jsem se nenápadně snažila zjistit odkud Martin je (zasvěcení budou vědět) položením otázky: "Jak často jezdíš do Tater?" (no jo, je to Slovák), odpověděl dost neurčitě :D Prý, že tam byl, ale na Slovensku jsou i jiné hory, které má jaksi zdolané :D Tak těžko říct
Potom se mi také někteří lidé snažili namluvit, že mu určitě bude 40+... Není to pravda!!! :D
Teda asi... :D Jelikož psal, že toho má hodně do školy a musí se připravovat na nějaké soutěže.
Taky jsem se dozvěděla, že jako sice nerad soutěží, ale rád vyhrává :D To je panečku nátura :)))
A spousta dalších věcí!! Tak jsem mu napsala, že je asi dokonalý člověk.. Hned se mě zeptal, jak já vnímám dokonalost. Tak jsem mu tam napsala pár mých rádoby filosofických žvástů + výmluvu, že už jsem líná psát :)
A tak dále, a tak dále.. Rozhovory s ním jsou tak obohacující!

...


No, tohle asi nikoho nezajímá a mé pobláznění zcela neznámými lidmi už vůbec ne. No co, aspoň mohu s klidným svědomím říct: Mně je to jedno! :)